PROČ VERO?

Dietní program VERO je založený na zvýšeném příjmu kvalitních a pro tělo snadno stravitelných bílkovin (proteinů), které nezatěžují trávicí systém jako například nadměrná konzumace masa. Tyto bílkoviny zároveň slouží jako stavební prvek svalů a chrání tělo před jejich ztrátou. Díky souběžnému snížení příjmu sacharidů na minimum dostane VERO diet vaše tělo do ketózy. To znamená, že začne používat jako zdroj energie uložené tukové zásoby. Proto není při této dietě nutná žádná náročná fyzická aktivita. Na druhou stranu, když přidáte lehký pohyb (např. pravidelnou rychlou chůzi), výsledek hubnutí podstatně urychlíte.
 
Proteinová dieta VERO je proto jedinečný způsob, jak během krátké doby (v řádu týdnů) spálit tuky, nikoliv svaly.

 

Důvodů proč změnit svůj život právě s dietními plány VERO je hned několik.

Vyzkoušeli jsme dietní plány VERO sami na sobě, zhubli s námi také lidé z našeho okolí a jejich známí, známí známých… kteří si nové vizáže svých přátel všimli. Všichni jsme odbourali přebytečný tuk, zachovali si svaly a nastartovali metabolismus, takže jsme hubli i po skončení programu. A vy můžete také! Podívejte se na fotky a příběhy těch, kterým jsme změnili život.

Držet sice účinnou dietu, ale trápit se mdlými náhražkami jídla zvládne málokdo. My vás takto mučit nebudeme. To, čím se nejvíce odlišujeme, je vynikající chuť našich jídel. A za to dáme ruku do ohně. Přesvědčit se můžete i vy, připravili jsme si pro vás zkušební balíčky.

Za dietními plány VERO diet si stojíme. Osobní zkušenost nás motivovala k vytvoření většího množství dietních plánů na míru, aby vyhovovaly širšímu spektru lidí. Proto vám nabízíme 12 plánů, se kterými zhubne každý. Pokud máte specifické potřeby, nebo chcete hubnout více než 20 kg, neváhejte nás kontaktovat pro individuální plán, jsme tu pro vás.

Chcete zhubnout osvědčenou metodou, ale bojíte se vysoké ceny? VERO dietní plány stojí od pouhých 143,-Kč do 195 Kč,- denně. Cena závisí na množství tuků, které chcete zhubnout. Takže vlastně za celý den nestojí víc, než utratíte za jeden oběd v restauraci. A to už stojí za zvážení...

  • Jedná se o osvědčenou a účinnou metodu hubnutí pomocí proteinové nebo také keto diety. 
  • Součástí každého dietního plánu jsou VERO brožura a vzorový jídelníček, které od nás obdržíte zdarma. Díky použitému formátu A5, se nemusíte bát, že by se nevešly do vaší kabelky.
  • U všech dietních plánů (kompletní plán, 1. nebo 2. fáze) je samozřejmostí shaker zdarma pro snadnou přípravu jídel, obdržíte od nás buď oranžový nebo zelený.
  • Máte dopravu zdarma již při nákupu nad 1500 Kč.
  • Ochutnat můžete ve výhodném balíčku již za 275 Kč + doprava!
  • A protože informace jsou k nezaplacení, budeme vás zásobovat zajímavými články na našem blogu.
  • Pokud se budete potřebovat poradit, inspirovat nebo si popovídat, můžete napsat na facebook, instagram nebo ve VERO poradně, kde se probírají zkušenosti, tipy a recepty každý den.
  • Pokud máte raději diskusi ve dvou, jsou vám k dispozici naši výživoví poradci na on-line chatu, telefonu nebo e-mailu.

Chcete se přidat do rodiny VERO? Není nic jednoduššího než si spočítat vlastní dietní plán na míru:

dietní plán na míru