PROČ VERO?

Důvodů proč změnit svůj život právě s dietními programy VERO je hned několik.

Vyzkoušeli jsme dietní programy sami na sobě, zhubli s námi také lidé z našeho okolí a jejich známí, známí známých… kteří si nové vizáže svých přátel všimli. Všichni jsme odbourali přebytečný tuk, zachovali si svaly a nastartovali metabolismus, takže jsme hubli i po skončení programu. A vy můžete také! Podívejte se na fotky a příběhy těch, kterým jsme změnili život.

Držet sice účinnou dietu, ale trápit se mdlými náhražkami jídla zvládne málokdo. My vás takto mučit nebudeme. To, čím se nejvíce odlišujeme, je vynikající chuť našich jídel. A za to dáme ruku do ohně. Přesvědčit se můžete i vy, připravili jsme si pro vás zkušební balíčky.

Za dietními programy VERO si stojíme. Osobní zkušenost nás motivovala k vytvoření většího množství programů na míru, aby vyhovovaly širšímu spektru lidí. Proto vám nabízíme 12 programů, se kterými zhubne každý. Pokud máte specifické potřeby, nebo chcete hubnout více než 20 kg, neváhejte nás kontaktovat pro individuální plán, jsme tu pro vás.

Chcete zhubnout osvědčenou metodou, ale bojíte se vysoké ceny? VERO programy stojí od 143,-Kč do 195 Kč,- denně. Cena závisí na množství tuků, které chcete zhubnout. Takže vlastně za celý den nestojí víc, než utratíte za jeden oběd v restauraci. A to už stojí za zvážení...

  • Jedná se o osvědčenou a účinnou metodu hubnutí pomocí proteinové nebo také keto diety.
  • Ke kompletnímu programu navíc dostanete VERO multivitamín na 30 dní jako dárek zdarma
  • Součástí každého programu jsou VERO brožura a vzorový jídelníček, které od nás obdržíte zdarma. Díky použitému formátu A5, se nemusíte bát, že by se nevešly do vaší kabelky.
  • U všech programů je samozřejmostí shaker zdarma pro snadnou přípravu jídel, na výběr máte oranžový nebo zelený.
  • Máte dopravu zdarma již při nákupu nad 1500 Kč.
  • Ochutnat můžete ve výhodném balíčku již za 275 Kč + doprava!
  • A protože informace jsou k nezaplacení, budeme vás zásobovat zajímavými články na našem blogu.
  • Pokud se budete potřebovat poradit, inspirovat nebo si popovídat, můžete napsat na facebook nebo instagram, kde se probírají zkušenosti, tipy a recepty každý den.
  • Pokud máte raději diskusi ve dvou, jsou vám k dispozici naši výživoví poradci na on-line chatu, telefonu nebo e-mailu.

Chcete se přidat do rodiny VERO? Není nic jednoduššího než si spočítat vlastní program pomocí naší on-line kalkulačky:

online kalkulačka