VERO je efektivní

Proteinová (bílkovinová) dieta VERO má výsledky. Pomůže vám rychle zhubnout až 10 kilogramů za měsíc, zároveň je ale účinná i pro nastartování procesu dlouhotrvajícího hubnutí a zabraňuje tzv. jo-jo efektu.

Spálíte tuky, zachováte si svalovou hmotu a zároveň si osvojíte správnou životosprávu.

 

Proč je VERO program efektivní?

⇨ Proteinová (keto) dieta je lety osvědčená metoda spalování tuků. V praxi je již od roku 1975, tedy hned rok poté, co ji popsal ve své práci profesor harvardské univerzity George L. Blackburn.

⇨ Odbouráváte tuky (ty podkožní i vnitřní). Naopak díky bílkovinným jídlům ochráníte své svaly. Přečtete si více na našem blogu v článku Viscerální tuk a jak na něj.

⇨ Nedržíte hladovku! Podle nastavení programu si můžete dopřát 5-7 jídel denně, z toho 4-5 VERO proteinových jídel.

⇨ Má dlouhodobé účinky. Tři fáze VERO dietních plánů vás postupně nasměrují ke správné životosprávě a pitnému režimu.

 

Díky tomu se zbavíte nejen přebytečných kil, ale zároveň i rizika, že se po skončení diety dostaví tzv. jo-jo efekt. Jednou z jeho příčin je totiž ztráta svalové hmoty, kterou způsobují jiné „hladovkové“ diety. Když je vysadíte, organismus se chce přirozeně vrátit do původního stavu. S bílkovinnými jídly VERO své svaly ochráníte.

 

Ačkoli je řeč o dietě, nikdo po vás nechce, abyste přestali jíst. Naopak! V rámci programu VERO si můžete dopřát až sedm jídel denně. Vedle chutných bílkovinných jídel VERO si od začátku můžete do jídelníčku zařadit denně také jedno až dvě „normální“ jídla, která jsou nízkosacharidová a s malým obsahem tuků.