Náš příběh

     Jsme Alena a Aleš. Jsme rodinný podnik, který založili dva manželé. Touha po zdravější rodině/zdraví a štíhlejší postavě nás dovedla až k vlastnímu dietnímu plánu VERO. Díky osobní zkušenosti a potřebným odborným znalostem provedeme i vás správnou cestou za vysněnou postavou – já, Alena, jako certifikovaný výživový poradce, a Aleš jako mlsný autor většiny receptů a zákaznická podpora ve všech ohledech.

Přesvědčte se, že i proteinová dieta může skvěle chutnat - vyzkoušejte náš:

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Jak se zrodilo VERO

     Protože mě biologie člověka a procesy v lidském těle zajímaly už od dětství, rozhodla jsem se na vysoké škole věnovat lékům, jejich výrobě a vlivu na zdraví člověka. Téma hubnutí a zdravé stravy je mi stále hodně blízké, jelikož se s negativními dopady nadváhy a obezity setkávám denně při svém zaměstnání ve zdravotnictví. Pro příklad ale nemusím chodit nijak daleko.

     Jako ideální adept na hubnutí mi vždy sloužil manžel, který už od 20 let bojoval s nadváhou a postupem času i obezitou. Tu si vysloužil špatnou životosprávou a hektolitry kvasnicového piva, které vypil během studentských let, ale také naprostou nechutí se sebou něco dělat. To se naštěstí rychle změnilo, když se narodila jeho první velká motivace VEROnika a o dva roky později další v podobě Vojty. Pro mě to znamenalo nejen hubnutí poporodních kil, ale hlavně jsem o zdravé stravě začala ještě více přemýšlet, protože děti přirozeně jedí to, co rodiče.

Rodina

Jak jsme s keto dietou skončili a začali znovu a lépe

     Lepší životosprávou a intenzivním sportem jsme pár studentských i poporodních kil postupně shodili. Dostat se ale na ideální váhu se nám už nedařilo. Aleš jednou navrhl keto dietu. Přestože jsem k ní byla velmi skeptická, vše jsme nastudovali, pustili se do toho a pár kilo zhubli. Jenže za cenu prakticky nepřetržitého hladovění a s nijak dobrým jídlem.

     Ketóza jako taková mě však zaujala. Věděla jsem, že to musí jít i bez hladu a s chutí. Sestavila jsem nám proto dietní plán, ve kterém byly jak běžné potraviny, tak kvalitní bílkovinové doplňky. Abychom našli ty nejchutnější (jíst několik týdnů koktejlové blafy totiž rozhodně není nic pro nás), vyzkoušeli jsme různé produkty z EU i Severní Ameriky. Tak jsme se projedli až k ověřeným výrobcům z Francie a Kanady, kteří při výrobě produktů pro VERO dodržují ty nejpřísnější pravidla HACCP.

Výsledek našeho snažení si můžete ověřit sami, kupte si již dnes dietní plán VERO na 14 dní (70 porcí).

koupit dietní plán na 14 dní

 

 

Naše těla jako důkaz

     Podle mnou sestaveného plánu jsem bez hladovění zhubla na svou vysněnou váhu za 8 týdnů a Aleš měl za 12 týdnů váhu jako ve svých 20-ti letech. Celkem jsme jako rodina zhubli pořádné množství tuku. Váhu si stále udržujeme a nejsme jediní. Inspirativní příběhy lidí, kteří si již prošli dietními plány VERO, naleznete v sekci Proměny našich klientů. Jsme na ně na všechny hrdí.

     Hubnutí nás baví a bude bavit i vás. Jestli chcete také zlepšit svůj život, vejít se zpátky do oblíbených džínů, nebo vyběhnout do kopce bez zadýchání, máme plán i pro vás.

dietní plán na míru