Alena, 32 let / proměna za 8 týdnů

Chcete zhubnout jako Alena? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Já jsem se svou váhou bojovala již od vysoké - každé zkouškové se na mě podepsalo plus dvěma kily a promovala jsem se 72 kily. Sedavé zaměstnání po škole a nedostatek pohybu tomu moc nepomohly a různé nárazové diety také ne. Začala jsem se tedy zajímat o zdravé stravování a vliv stravy na lidské zdraví. Díky zdravému jídlu jsem byla asi tak moc zdravá, že jsem ihned otěhotněla :-) a snižování váhy nepřipadalo v úvahu. Po narození dcery jsem zhubla opět na 72 kg, ale ani o gram míň. Pak přišlo druhé těhotenství, poté zdravé jídlo a váha šla dolů zase na původních 72 kg. S dvěma malými dětmi, domácností, vařením z čerstvých surovin, zahradou a prací jsem si o pravidelném sportu, spánku a stravování mohla nechat jen zdát. Situace se nezlepšila ani s nástupem do práce, kdy jsem neustále něco nestíhala a jídlo pro mě bylo vždy až na posledním místě. Tak jsem začala zase pomalu nabírat.

Alena předAlena po

A pak přišel Alešův nápad s keto dietou. Po prvotní negativní zkušenosti s hladověním jsem ji trochu poupravila a vytvořila program VERO – hubnutí bez hladovění – a ono to fungovalo báječně. S pomocí VERO keto diety jsem po osmi týdnech zhubla a má nová váha mi naprosto vyhovuje. Během celého hubnutí jsem si kontrolovala na bio impedanční váze, jestli nehubnu i svaly, ale dolů šel pouze tuk, což je fantastické. Už je to téměř rok a tuto váhu si stále držím.

Keto dieta pro mě znamenala nový start - konečně se cítím dobře ve svém těle, užívám si hezké oblečení a těším se na jaro, až se nebudu muset schovávat v tlustém kabátě. Zatím to bylo spíš naopak :-) Nebolí mě záda a klouby, s tím jsem mívala problémy.

Celá rodina jsme přešli na zdravější stravování a i děti si zamilovaly zeleninu na sto způsobů úpravy, ovoce místo sladkostí a pečené koláče a dorty bez bílé mouky a velkého množství cukru. Ale mám-li být upřímná, tak svíčková a rajská s knedlíkem u nich stále vede :-)