Alena z VERO, 32 let / proměna za 8 týdnů

Já jsem se svou váhou bojovala již od vysoké - každé zkouškové se na mě podepsalo plus dvěma kily a promovala jsem se 72 kily. Sedavé zaměstnání po škole a nedostatek pohybu tomu moc nepomohly a různé nárazové diety také ne. Začala jsem se tedy zajímat o zdravé stravování a vliv stravy na lidské zdraví. Díky zdravému jídlu jsem byla asi tak moc zdravá, že jsem ihned otěhotněla :-) a snižování váhy nepřipadalo v úvahu. Po narození dcery jsem zhubla opět na 72 kg, ale ani o gram míň. Pak přišlo druhé těhotenství, poté zdravé jídlo a váha šla dolů zase na původních 72 kg. S dvěma malými dětmi, domácností, vařením z čerstvých surovin, zahradou a prací jsem si o pravidelném sportu, spánku a stravování mohla nechat jen zdát. Situace se nezlepšila ani s nástupem do práce, kdy jsem neustále něco nestíhala a jídlo pro mě bylo vždy až na posledním místě. Tak jsem začala zase pomalu nabírat.

Chcete zhubnout jako Alena? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Alena předAlena po

A pak přišel Alešův nápad s keto dietou. Po prvotní negativní zkušenosti s hladověním jsem ji trochu poupravila a vytvořila program VERO – hubnutí bez hladovění – a ono to fungovalo báječně. Díky VERO keto dietě jsem po osmi týdnech zhubla na 63 kg, což je váha, která mi naprosto vyhovuje. Během celého hubnutí jsem si kontrolovala na bio impedanční váze, jestli nehubnu i svaly, ale dolů šel pouze tuk, což je fantastické. Už je to téměř rok a tuto váhu si stále držím.

Keto dieta pro mě znamenala nový start - konečně se cítím dobře ve svém těle, užívám si hezké oblečení a těším se na jaro, až se nebudu muset schovávat v tlustém kabátě. Zatím to bylo spíš naopak :-) Nebolí mě záda a klouby, s tím jsem mívala problémy.

Celá rodina jsme přešli na zdravější stravování a i děti si zamilovaly zeleninu na sto způsobů úpravy, ovoce místo sladkostí a pečené koláče a dorty bez bílé mouky a velkého množství cukru. Ale mám-li být upřímná, tak svíčková a rajská s knedlíkem u nich stále vede :-)