VERO je výhodná

Pustit se do boje s nadbytečnými kily vyžaduje odhodlání a úsilí. Chceme vám cestu ke zdravější postavě maximálně usnadnit. Nejste si jistí, zda vám proteinová jídla VERO zachutnají? Vyzkoušejte zkušební balíček s pěti VERO jídly dle vlastního výběru. Zdarma vám k nim přihodíme shaker pro snadnou přípravu.

Pokud se následně rozhodnete pro kompletní program keto (bílkovinové) diety VERO, získáte nejen klíč ke štíhlejší postavě, ale také naše vlastní VERO multivitaminy vhodné jako doplněk k proteinové (keto) dietě.

 

Proč se VERO program vyplatí?

Naše dieta není drahá. Za VERO jídla na celý den zaplatíte v kompletním programu jen od 143 korun do maximálně 195 korun denně. Tedy stejně jako za jedno jídlo v restauraci. Jednotlivá jídla si v programu můžete kdykoli zakoupit za cenu od 45 korun za jídlo.

VERO multivitamín zdarma. Ke každému kompletnímu programu VERO od nás získáte jako bonus naše vlastní VERO multivitaminy na měsíc zdarma.

Shaker a doprava zdarma. Ke každé objednávce dietního plánu (kompletní plán, 1. nebo 2. fáze) vám bezplatně přibalíme shaker na přípravu bílkovinných jídel VERO. Když nakoupíte nad 1500 Kč, dopravu máte také zdarma.

Dárek pro vás. K bohaté výbavě nástrojů, jak správně zhubnout, vám pošleme ještě praktickou kuchařku s recepty na přípravu jídel VERO i jiných zdravých pokrmů. Najdete v ní i další cenné informace o proteinové (keto) dietě.

Nekupujete zajíce v pytli. Chuť jídel VERO si můžete vyzkoušet zakoupením zkušebního balíčku. Do něj si namixujete pět různých jídel dle vašich chutí.

Certifikovaný výživový poradce. Profesionální přístup je pro nás samozřejmostí. Vašim dotazům zaslaným přes email se bude věnovat certifikovaná výživová poradkyně Alena Jakoubi, spoluautorka dietního programu VERO.

 On-line poradna. Možná jste si ho již všimli, vpravo dole na webu je on-line chat, který vás propojí s našimi výživovými poradci. Pokud by náhodou nikdo z nás nebyl online, připravujeme zásilky pro ostatní zákazníky. Nechte nám vzkaz a my vám do 12 hodin odpovíme.

 Novinky na blogu. Každý týden nové informace ze světa zdravého životního stylu, rodiny VERO, nebo zajímavé recepty. Snažíme se neustále zlepšovat a sledujeme nejnovější studie o zdravém stravování, abyste ani po skončení diety nehladověli po informacích. Novinky z celého světa pravidelně publikujeme na našem blogu.

⇨ Inspirace ze sítí. Zajímá vás, co se děje ve světě VERO? Chcete se podělit o své zkušenosti s VERO dietou nebo se jen inspirovat od ostatních zákaznic a zákazníků? Sledujte, že hubnutí může být zábavné – sledujte nás na Facebooku a na Instagramu!

 

Naším cílem je, aby díky proteinové dietě VERO zhublo vaše tělo, nikoli vaše peněženka.