VERO je osobní

S lehkou nadsázkou lze prohlásit, že produkty VERO jsou “testovány na lidech”! Všechno, co nabízíme, jsme osobně vyzkoušeli, ochutnali a prověřili. Také my dva zakladatelé rodinné společnosti VERO jsme díky naší proteinové (keto) dietě výrazně zhubli, a bez hladovění! Alena a Aleš, majitelé VERO diet, dohromady zhubli až neuvěřitelné množství tuku - posuďte sami v sekci Náš příběh.

Z vlastní zkušenosti vám taky můžeme zaručit, že proteinová dieta VERO zabraňuje vzniku jo-jo efektu. Naše cesta ke zdravější postavě začala v zimě 2017/2018. Jak se nám daří dnes? Podívejte se na novinky na našem blogu.

 

VERO tým je tu pro vás:

Poradíme vám. V rámci VERO programu jsou vám k dispozici výživoví poradci. S nimi můžete svou bílkovinovou dietu konzultovat po telefonu nebo na online chatu.

Naše recepty. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobanky! Všechny fotky jídel u nás na webu jsou fotky skutečných, námi připravených pokrmů.

Čerstvé informace. Nové recepty i tipy na zdravější stravování pravidelně servírujeme na našem blogu nebo zákazníkům na email. A samozřejmě i na Facebooku a Instagramu. Připojte se do rodiny VERO!

 

Hubnutí nás baví a díky VERO proteinové dietě bude bavit i vás!