Tip na lehký oběd: Sendvič se šunkou

Ahoj,

zdravím vás v těchto superhorkých letních dnech!

A protože letní dny vybízejí k odpočinku a relaxaci, tak jsem zvolila odlehčené téma i pro náš blog. Připravila jsem si pro vás recept na lehký letní oběd, nebo také na večeři. A co budete potřebovat?

 

Ingredience (2 porce):

- 1 plátek VERO celozrnný proteinový chléb

- 50g kuřecí nebo krůtí šunky

- 100g brokolice

- 4 plátky cukety

Doba přípravy:

15 minut

Postup:

Nejprve si připravíme brokolici, kterou očistíme a 6-7 minut jí povaříme v lehce osolené vodě. Poté brokolici scedíme a společně s plátky cukety ji položíme na pečící papír a na plechu vložíme do trouby předehřáté na 180°C. V troubě společně pečeme 7 minut. Poté troubu přepneme na gril a zeleninu grilujeme další 2 minuty, by nám lehce zezlátla.

Sendvič z VERO proteinového chleba

Než se nám zelenina upeče, rozkrojíme si 1 plátek VERO celozrnného proteinového chléba, který si naplníme kuřecí nebo krůtí šunkou, dále přidáme plátky cukety a sendvič na cestu máme hotový.

TIP: VERO celozrnný proteinový chléb můžete také zapáct v toustovači. V takovém případě použijeme 2 plátky chleba, které naplníme šunkou, přidáme pár plátků cukety, případně můžeme přidat plátek mozzarelly light a zapečeme v toustovači. Jelikož jsme použili 2 plátky proteinového chleba, máme tímto způsobem připravené 2 porce VERO jídel třeba na cesty.

 

Doufám, že se vám i tento recept bude líbit! Pokud máte jakékoli další tipy na recepty, o které byste se chtěli podělit, určitě nám je napište na info@vero.cz. Ten nejzajímavější odměníme pěti porcemi VERO jídel dle Vašeho výběru :-) Přeji všem dobrou chuť a krásné léto, Alča

Přeji vám hubnutí s chutí a mějte se fajn,

Alena