Blogerka Andrea zhubla s VERO diet

Vždy, když přemýšlím, že začnu s nějakou aktivitou, nebo si koupím nový spotřebič, mě nejvíce zajímají názory lidí, kteří s tím mají nějaké zkušenosti. Stejně tak to je i s rozhodnutím začít hubnout pomocí keto diety. Možná si také říkáte, jaké to asi je? Co je na tom dobré a v čem by Vás to mohlo omezit? Za jak dlouho se dostaví výsledky a jak moc to na vás bude za pár týdnů vidět? Reklamy tvrdí, že to funguje, ale je to skutečně pravda?

Náhoda nás svedla dohromady s fotografkou a zároveň bloggerkou Andreou, která nám v začátcích pomáhala s prezentací VERO jídel. Věděli jste, že všechny fotky VERO jídel ať už na webu, na facebooku nebo v Brožuře jsou autentické? Jestli nevěděli, tak teď už to víte ;-) Žádná fotobanka. No ale zpátky k příběhu. Během několikahodinového focení námi připravených VERO jídel Andrea dostala díky své zvídavosti intenzivní přednášku o VERO dietě, povolených potravinách, sacharidech, ptala na vše možné a já jí snad na vše odpověděla. Slovo dalo slovo, Andrea s námi začala hubnout a rozhodla se, že svůj příběh, výsledky a postřehy zveřejní na svém blogu. Poslala nám také fotky své proměny po dvou měsících. Co tomu říkáte? Její proměna mě skoro vyrazila dech. Za první 2 měsíce shodila více než 50 kostek másla, což je úžasné. Co mě ale nejvíce těší je, že zhubla většinu z oblasti břicha, kde je uložen ve velké míře nebezpečný viscerální tuk. Takže je nejen štíhlejší, ale také udělala něco pro své zdraví.

Blogerka Andrea

Když jsem Andreu poznala a povídaly jsme si o jejím životě a návycích, poznala jsem v ní řadu našich klientek a také samu sebe před několika lety. Od rána na nohou, doma kolotoč kolem dětí, práce do večera a pak, když vše utichne, přichází čas na odpočinek spojený s vydatnějším jídlem. Přes den sotva pár malých svačinek, neustávající chuť na sladké a čím dál těsnější oblečení jako výsledek.

Také to tak máte a nemůžete najít cestu ven? Málo času pro sebe neznamená, že s tím nejde nic dělat! Výhodou VERO proteinové  diety je snadnost a rychlost přípravy jídel, která jsou hotová buď okamžitě, nebo do pár minut. A minutku na vypití drinku, snědení sušenky, nebo krekru si najde každý. V poledne i večer si ze zvyku můžete připravit velké VERO jídlo a užít si oběd nebo večeři s rodinou. Chuť na sladké zažene proteinová sušenka, nebo teplý nápoj. Bojíte se hladovění? Ale no tak, to k hubnutí s VERO nepatří, jí se pravidelně po 2,5 až 3,5 hodinách.

A co z toho plyne? JDE TO. VŽDYCKY TO NĚJAK JDE. DŮLEŽITÉ JE UDĚLAT PRVNÍ KROK A ROZHODNOUT SE, ŽE CHCI. Způsob vždycky najdeme, od toho tu pro vás jsme. Chcete se zeptat na názory a zkušenosti našich klientů přímo? Přihlaste se do FB skupiny VERO poradna a zeptejte se. Nebo si přečtěte BLOG Andrey. Koukněte na web do Zhubli s námi. Protože osobní zkušenosti Vám řeknou víc, než reklamy na internetu. Láká Vás to vyzkoušet? Chcete stihnout ještě doladit postavu před dovolenou a ještě ušetřit? Pro čtenáře našeho blogu jsme si připravili speciální akci – slevu 10% na první fázi, kteréhokoliv z dietních programů VERO keto diety (podmínky použití slevového kódu). První fáze je jako první krok a v tom Vás rádi podpoříme. To, že se hubnutí nikdy předtím nepovedlo, neznamená, že to nepůjde teď. S námi. VERO je jiné, vyzkoušejte a uvidíte sami :-)

Hezké léto plné nových začátků,

Alča