Petr, 57 let / proměna za 6 týdnů

Před několika měsíci jsem se rozhodl udělat něco pro své zdraví a shodit několik přebytečných kil. Cítil jsem se zadýchaný, oblečení nesedělo a paní doktorka konstatovala, že výše cholesterolu se blíží nebezpečné hranici.

Chcete zhubnout jako Petr? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Petr před a po

Vím, že nadváha je tichý zabiják, tak jsem začal hledat na internetu, co by mohlo fungovat. Je toho tam opravdu hodně, ale jak si vybrat? Spoustu návodů jak zhubnout je nesmyslných a nefunguje, pouze vás to stojí hodně peněz.

Narazil jsem na Keto dietu a líbil se mi logický a zdravý postup jak docílit snížení hmotnosti.

  • Nehladovíte
  • Jídla jsou chutná
  • Snadno si je připravíte
  • Nové stravovací návyky zabrání vzniku jojo efektu

Našel jsem si, že tato dieta se skládá ze 3 fází, kde mně hlavně zaujala fáze 3, kdy se snažíme organizmus navyknout na novou životosprávu-fixovat nové stravovací návyky, abychom se vyhnuli jojo efektu.

Zjistil jsem, jaký startovací balíček si pořídit a začal jsem přesně dodržovat postupy. Nerad vařím, proto mi vyhovovala jednoduchost přípravy.

Polotovary jsou v sáčcích, pouze je rozmícháte ve vodě. Byly v tom polévky, kaše, párečky, pudingy.., takže jsem si každý den pochutnal na něčem, co mám opravdu rád. Překvapilo mně, že musím tak hodně a často jíst, abych nastartoval ketózu. To je stav , kdy organismus požírá vlastní tuky. Opravdu jsem nehladověl. Musel jsem pravidelně jíst a dodržovat pitný režim - to bylo všechno.

Když jsem si chtěl pořídit balíček na druhou fázi, zjistil jsem, že můj kamarád s manželkou, také zhubli pomocí proteinové diety. Slovo dalo slovo a zjistil jsem, že právě zakládají vlastní společnost zaměřenou na prodej proteinových diet. Oba byli ukázkovými případy, pomocí jejich hubnoucího plánu zhubli, v Alešově případě poměrně razantně. Jelikož jsou oba zvídaví a Alena ještě k tomu s odpovídajícím vzděláním, bylo pro ně skoro automatické, že budou pomáhat lidem s nadváhou, kterou sami dřív trpěli. Proto založili VERO diet.

Další balíček jsem si tedy objednal u nich. Princip byl podobný, hlavní v čem se lišil, byla kombinace polotovarů v sáčku s běžným nízko sacharidovým jídlem. Musím se ale přiznat, že jídla VERO se chutí hodně lišila. Byla podstatně chutnější – alespoň pro mě. Dokonce jsem si mohl nakupovat u VERO sladké tyčinky, což mi vyhovovalo, protože jsem na sladké :-)

Jídla připravovaná z polotovarů v sáčcích jsem doplňoval vybranou zeleninou, cottage sýrem, skyrem, ořechy, saláty... a přesto kila letěla dál dolů.

Celkově jsem zhubnul až na 75 kilogramů, a ve 3. fázi, kterou jsem absolvoval samozřejmě již s VERO dietou, jsem si fixoval nové stravovací návyky.

Nyní jsem přes půl roku po absolvování VERO diety a váha se mi zvedla jen zlehka o 2kg. Cítím se skvěle. Dokonce pokud mám chuť na sladké nebo nechci hřešit tučným jídlem, tak nakupuji u VERO jejich dezerty, ze kterých rychle a jednoduše připravím zdravé jídlo. Je skvělý nápad vozit si polotovary například na dovolenou či služební cestu, pokud si chceme pochutnat, pravidelně zásobovat své tělo potřebnými bílkovinami a přitom nepřibírat.

Přiznám se, že dnes ne vždy dodržuji všechna doporučení, co bych měl správně jíst, ale pokud neporušuji pravidla denně, na mé váze se to neprojevuje.

Cítím se skvěle a nemohu než doporučit absolvování ozdravného programu s dietou VERO. Spolumajitelka společnosti je zároveň výživová specialistka, což jsem velmi ocenil, když mi v průběhu mého hubnutí vždy ráda, ochotně a fundovaně poradila. Také díky této podpoře se dnes cítím báječně a přesně vím, jak se stravovat.