Petr, 57 let / proměna za 6 týdnů

Před několika měsíci jsem se rozhodl udělat něco pro své zdraví a shodit několik přebytečných kil. Cítil jsem se zadýchaný, oblečení nesedělo a paní doktorka konstatovala, že výše cholesterolu se blíží nebezpečné hranici.

Chcete zhubnout jako Petr? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Petr před a po

Vím, že nadváha je tichý zabiják, tak jsem začal hledat na internetu, co by mohlo fungovat. Je toho tam opravdu hodně, ale jak si vybrat? Spoustu návodů jak zhubnout je nesmyslných a nefunguje, pouze vás to stojí hodně peněz.

Narazil jsem na Keto dietu a líbil se mi logický a zdravý postup jak docílit snížení hmotnosti.

  • Nehladovíte
  • Jídla jsou chutná
  • Snadno si je připravíte
  • Nové stravovací návyky zabrání vzniku jojo efektu

Našel jsem si, že tato dieta se skládá ze 3 fází, kde mně hlavně zaujala fáze 3, kdy se snažíme organizmus navyknout na novou životosprávu-fixovat nové stravovací návyky, abychom se vyhnuli jojo efektu.

Zjistil jsem, jaký startovací balíček si pořídit a začal jsem přesně dodržovat postupy. Nerad vařím, proto mi vyhovovala jednoduchost přípravy.

Polotovary jsou v sáčcích, pouze je rozmícháte ve vodě. Byly v tom polévky, kaše, párečky, pudingy.., takže jsem si každý den pochutnal na něčem, co mám opravdu rád. Překvapilo mně, že musím tak hodně a často jíst, abych nastartoval ketózu. To je stav , kdy organismus požírá vlastní tuky. Opravdu jsem nehladověl. Musel jsem pravidelně jíst a dodržovat pitný režim - to bylo všechno.

Když jsem si chtěl pořídit balíček na druhou fázi, zjistil jsem, že můj kamarád s manželkou, také zhubli pomocí proteinové diety. Slovo dalo slovo a zjistil jsem, že právě zakládají vlastní společnost zaměřenou na prodej proteinových diet. Oba byli ukázkovými případy, pomocí jejich hubnoucího plánu zhubli, v Alešově případě poměrně razantně. Jelikož jsou oba zvídaví a Alena ještě k tomu s odpovídajícím vzděláním, bylo pro ně skoro automatické, že budou pomáhat lidem s nadváhou, kterou sami dřív trpěli. Proto založili VERO diet.

Další balíček jsem si tedy objednal u nich. Princip byl podobný, hlavní v čem se lišil, byla kombinace polotovarů v sáčku s běžným nízko sacharidovým jídlem. Musím se ale přiznat, že jídla VERO se chutí hodně lišila. Byla podstatně chutnější – alespoň pro mě. Dokonce jsem si mohl nakupovat u VERO sladké tyčinky, což mi vyhovovalo, protože jsem na sladké :-)

Jídla připravovaná z polotovarů v sáčcích jsem doplňoval vybranou zeleninou, cottage sýrem, skyrem, ořechy, saláty... a přesto kila letěla dál dolů.

Celkově jsem zhubnul až na 75 kilogramů, a ve 3. fázi, kterou jsem absolvoval samozřejmě již s VERO dietou, jsem si fixoval nové stravovací návyky.

Nyní jsem přes půl roku po absolvování VERO diety a váha se mi zvedla jen zlehka o 2kg. Cítím se skvěle. Dokonce pokud mám chuť na sladké nebo nechci hřešit tučným jídlem, tak nakupuji u VERO jejich dezerty, ze kterých rychle a jednoduše připravím zdravé jídlo. Je skvělý nápad vozit si polotovary například na dovolenou či služební cestu, pokud si chceme pochutnat, pravidelně zásobovat své tělo potřebnými bílkovinami a přitom nepřibírat.

Přiznám se, že dnes ne vždy dodržuji všechna doporučení, co bych měl správně jíst, ale pokud neporušuji pravidla denně, na mé váze se to neprojevuje.

Cítím se skvěle a nemohu než doporučit absolvování ozdravného programu s dietou VERO. Spolumajitelka společnosti je zároveň výživová specialistka, což jsem velmi ocenil, když mi v průběhu mého hubnutí vždy ráda, ochotně a fundovaně poradila. Také díky této podpoře se dnes cítím báječně a přesně vím, jak se stravovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení