Markéta, 38 let / proměna za 6 týdnů

S dietou jsem začala na konci června a mým cílem bylo zhubnout 10 kilo. Bála jsem se, jak mi jídlo bude chutnat, ale byla jsem velmi mile překvapená jak chutí, tak pestrostí jídel. Na každé jídlo jsem se těšila a hodně mě překvapilo, že mi stačilo a neměla jsem vůbec hlad. Naučila jsem se pravidelně jíst, mé tělo se nastartovalo a hubnu dále i po skončení diety. Změnila jsem své stravovací návyky, jím pestřejší jídla a i rodina si pochvaluje tuto změnu životního stylu.

Chcete zhubnout jako Markéta? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Markéta předMarkéta po

Byla jsem hodně v kontaktu s výživovou poradkyní Alčou, protože jsem si chtěla být jistá, že všechno dělám správně. Alča mi všechno dopodrobna vysvětlila a doporučila mi pohyb alespoň 2x týdně pro urychlení hubnutí a zpevnění těla. Odjakživa jsem měla odpor k běhání, ale byla to pro mě další výzva, tak jsem se rozhodla začít běhat. Dnes po skončení programu běhám denně a běh se stal mojí drogou :-)

Na závěr bych řekla, že  VERO dieta je super, uvědomila jsem si, že není důležitý plný talíř jídla jen aby Vás zasytil, důležité je jak jídlo poskládám, aby mi dalo potřebné živiny, vitamíny a sílu. Mám neskutečně mnoho energie a je mi  báječně :-) Ve výsledku jsme s VERO zhubla o 2 konfekční velikosti.