Iva, 45 let / proměna za 12 týdnů

Chcete zhubnout jako Iva? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Už nějakou dobu jsem si říkala, že bych měla zhubnout, ale pořád jsem neměla tu správnou motivaci. Pak jsem s dcerou chtěla jít do bazénu a když jsem se viděla, tak jsem se rozhodla hned začít. Shodou náhod jsem potkala kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla a nestačila jsem se divit. Byla z ní jiná žena – byla štíhlá a vyzařovala z ní spokojenost. Řekla mi o VERO dietě, kterou má už několik týdnů za sebou a já jsem neváhala.

Iva předIva po

Kontaktovala jsem Alenu, která mi spočítala dietní program a za 12 týdnů jsem ze svého těla shodila neuvěřitelné množství tuku - no posuďte na mých fotkých sami! Nebylo to pro mě jednoduché – ráda mlsám, zajdu si na vínko a jím velmi nepravidelně. Navíc málo piji a když už něco, tak slazené nápoje. Alena mě ale velmi podporovala a snažila se mi program nastavit co nejvíce na míru, abych to zvládla. Tou největší motivací pro mě byly výsledky, které začaly být velmi brzy vidět. Už po 14 dnech si okolí začalo hodně všímat té změny a já byla nadšená, že můžu nosit i oblíbené oblečení, které jsem neměla několik let na sobě.

VERO rozhodně doporučuji – jídla jsou moc chutná a dá se z nich i vařit, pokud chcete večeřet s rodinou, nejen vypít nápoj. Také se mi líbilo, že jsem si mohla vyměnit jídla v průběhu programu, aby se dieta přizpůsobila mému životnímu stylu, ne já dietě. Je pravda, že po skončení se musím více hlídat a rozmýšlet si, co sním a vypiju, protože kdybych žila jakou před dietou, kila bych měla za pár let zpátky. Ale protože díky VERO vím jak na to, tak si o víkendu lehce dopřeji a během týdne se snažím jíst a pít zdravěji. Skončila jsem před pěti měsíci a zatím si váhu udržuji, tak doufám, že mi to vydrží.