Salát s VERO klobáskami a fazolkami

Ahoj,

užíváte si v letních dnech popíjení lahodných VERO drinků, ale k obědu nebo večeři máte chuť na pořádný dlabanec? V dnešním blogu Vám přináším tip na přípravu rychlého jídla z VERO francouzských klobásek. 

Máte rádi kořeněná jídla? Používání chilli, kurkumy nebo skořice má pozitivní vliv na zrychlování metabolismu, které pomáhá spalování tuků. I toto jídlo si můžete přikořenit špetkou chilli a podpořit tak výsledky svého hubnutí.

Krásný letní den přeji,

Alena

 

Ingredience:

- VERO francouzské klobásky

- 200g zelených fazolek (mražených)

- 30g krůtí šunky

- 1 lžíce olivového oleje

- bazalka

- pažitka

- sušený česnek

- chilli

- sůl

Doba přípravy:

10 minut

Postup:

Zelené fazolky vložíme do vroucí osolené vody a necháme je vařit přibližně 7 - 8 minut.

Mezitím si nakrájíme na kostičky VERO francouzské klobásky a krůtí nebo kuřecí šunku, kterou společně s klobáskami orestujeme na lžičce olivového oleje. Na konci restování lehce zasypeme sušeným česnekem. Poté přidáme scezené fazolky, zbývající část olivového oleje a společně prohodíme na rozpálené pánvi, aby se nám spojily chutě. Jakmile vypneme oheň, přidáme nasekanou pažitku a bazalku, případně můžeme zlehka dochutit pomocí chilli.

VERO francouzské klobásky s fazolkami

TIP: Máte-li rádi ostřejší jídla, vůbec se nebojte během VERO keto diety do jídel přidávat špetku chilli. Chilli, stejně jako skořice, nebo kurkuma patří mezi koření zrychlující metabolizmus, tudíž má pozitivní vliv na výsledek diety.