Příběh Daniely, 31 let

Dnes bych vám ráda představila příběh jedné z našich klientek – Daniely, 31 let. Byla jednou z těch, které se inspirovaly výsledky VERO keto diety u své kamarádky a pustila se do toho s námi před svou letní dovolenou. Podívejte se, jak jí proměna sluší. Slušela by i Vám?

Mějte se hezky a přeji příjemné čtení jejího příběhu,

Alena

Daniela, 31 let a její proměna za 6 týdnů:

S dietním programem VERO jsem začala na základě skvělých osobních zkušeností přátel. Moje startovací váha nebyla při výšce 173 cm úplně optimální, což můžete vidět na fotkách.

Daniela před / po zepředuDaniela před / po z boku

Vydala jsem se tedy na cestu s VERO a byla to má nejlepší volba, dle doporučení jsem si na VERO kalkulačce vypočítala svůj program, vyšel mi VERO 6. A tak, abych měla opravdu motivaci, objednala jsem si kompletní balíček.

Chcete zhubnout jako Daniela? Nechte si spočítat dietní program na míru:

ON-LINE KALKULAČKA

První dny byly rozpačité a postupně jsem si zvykala, že pořád něco jím, ale zamilovala jsem si to, jídlo je skvělé... chutné a pro mě to nejdůležitější... snadné na přípravu. Doma mám další dva strávníky a vařit dvakrát jinak by mě určitě nebavilo. A u VERO to není třeba. Dny běžely jak voda a já sledovala jak mám plno energie, váha klesá, cm mizí... a sáčky v krásné VERO krabici též.

Najednou jsem byla na konci, šest týdnů bylo pryč a odezva okolí velice lichotivá. Moje výsledná váha je 71,5kg a centimetry mám všude o cca 10% méně. Prostě nádhera.

Moc děkuju VERO!

Danča