SOUTĚŽ o kupu Polomáčenek v hodnotě 1500 Kč !!!

Ahoj naše VERO rodino!

poslední dobou s Ájou sledujeme v naší FB poradně, že jste si zamilovali VERO Polomáčené čokosušenky - což se vám ani trochu nedivíme... A tak jsme si řekli, že pro vás uspořádáme soutěž o 30ks Polomáčenek!

Jelikož hubnutí je mimo jiné i o změně životního stylu, tak vás chceme trochu namotivovat ke SPORTU!

Soutěž VERO diet o 30 Polomáčených čokosušenek

A co byste měli pro sladkou odměnu udělat?

  1. Být naším zákazníkem a kdykoliv v minulosti nebo až do ukončení této soutěže si zakoupit libovolnou 1. fázi VERO diety nebo kompletní dietní plán 
  2. Zveřejnit svoji sportovní výzvu jako komentář pod ==> tímto příspěvkem <== 
  3. Nejpozději do 30-dní od dnešního dne ke své výzvě přidat také výsledek snažení

V něděli 23.8. vylosujeme mezi všemi účastníky jednoho šťastlivce, který od nás získá jako dárek 30ks Polomáčených sušenek včetně dopravy zdarma !!!

No, a abyste si nemysleli, že tady kážeme vodu a sami pijeme víno - i když občas si ho rádi dáme ;-) Tak zde je Alešova motivace i s výsledkem...

Jak někteří z vás víte, tak se snažím pravidelně běhat. V poslední době jsem ale zjistil, že pořád jen běhám a nikam se vlastně neposouvám. Proto jsem se rozhodl sám sebe trochu vyzvat na souboj a předevčírem jsem si dal jasný cíl. Uběhnout min. 12 km, ale k tomu si udržet stávající tempo.

Výsledkem bylo 12,4km, což je o 2km více než jsem měl dřívější maximum, a jako bonus jsem si zlepšil čas na 10km o fantastických 55sec.!

Jak můžete vidět na fotce pořízené pár minut po návratu domů, tak vyřízená byla i naše Jessie, která mi vždy dělá parťáka ;-)

Soutěž VERO diet o 30 Polomáčených čokosušenek

A co je výzvou pro vás? Běhání, jízda na kole, nebo pravidelné pilates 3x týdně? Ať je to, co je to, sem s tím a jdeme do toho!!! Nejlepší čas začít je právě dnes! 

Moc se těšíme na vaše příspěvky a mějte se krásně, 

Aleš a Alena

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení