Michaela, 29 let / proměna za 12 týdnů

Chcete zhubnout jako Michaela? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Jsem maminka na mateřské dovolené, kdy jedno z mých dětí je nemocné. Celý den jsem jídlo odsouvala kvůli péči o něj a dostala se k jídlu až večer, kdy jsem tláskala vše možné, protože jsem měla hlad. To vedlo samozřejmě k přibývání kil a ve svých 29 letech jsem se dostala ještě několik kilo nad 100 kg.

Michaela před

Od maminky jsem se doslechla o VERO dietě, se kterou ona hodně zhubla. S její podporou jsem se do toho odhodlala jít. Přestože pro zbytek rodiny vařím téměř denně, bylo pro mě vždy těžké najít si čas i na jídlo pro sebe. S VERO to bylo jednoduché, příprava jídel totiž byla velice snadná a rychlá. Asi nejtěžší pro mě bylo myslet na pravidelnost, ale i to jsem zvládla.

Po obdržení pytlíčků jsem si je rovnou rozdělila na jednotlivé dny. Snažila jsem se na každý den kombinovat nápoje, dezerty, polévky, hlavní jídla i teplé nápoje tak, aby se mi jídla za chvíli nepřejedla. Ale druhů bylo tolik, že to ani nebylo možné.

Začínala jsem nápojem, ke svačině šunka, k obědu polévka, druhá svačina pudink, večeře nugetky a co jsem milovala byla druhá večeře, kdy už děti spaly a já si mohla v klidu sednout s mým oblíbeným cappuccinem!

Nápoje byly perfektní na rychlost přípravy, u nugetek jsem se mohla vyřádit se salátem :) Měla jsem samozřejmě oblíbená a méně oblíbená jídla, ale nebylo nic, co by mi vůbec nechutnalo.

Po první nejtěžší fázi jsem na sobě cítila i viděla veliké změny a byla jsem nadšená :) to mě motivovalo pokračovat.

VERO dieta mě hlavně naučila pravidelnému stravování, které dodržuji i po ukončení programu. A super tipy na recepty, které chutnají celé rodině – např. muffiny bez cukety u nás již neexistují :)