Daniela, 31 let / proměna za 6 týdnů

S dietním programem VERO jsem začala na základě skvělých osobních zkušeností přátel. Moje startovací váha nebyla při výšce 173cm úplně optimální, což můžete vidět na fotkách.

Daniela před / po zepředuDaniela před / po z boku

Vydala jsem se tedy na cestu s VERO a byla to má nejlepší volba, dle doporučení jsem si na VERO kalkulačce vypočítala svůj program, vyšel mi VERO 6. A tak, abych měla opravdu motivaci, objednala jsem si kompletní balíček.

Chcete zhubnout jako Daniela? Nechte si spočítat dietní plán na míru:

dietní plán na míru

První dny byly rozpačité a postupně jsem si zvykala, že pořád něco jím, ale zamilovala jsem si to, jídlo je skvělé... chutné a pro mě to nejdůležitější... snadné na přípravu. Doma mám další dva strávníky a vařit dvakrát jinak by mě určitě nebavilo. A u VERO to není třeba. Dny běžely jak voda a já sledovala jak mám plno energie, váha klesá, cm mizí... a sáčky v krásné VERO krabici též.

Najednou jsem byla na konci, šest týdnů bylo pryč a odezva okolí velice lichotivá. Moje výsledná váha je 71,5kg a centimetry mám všude o cca 10% méně. Prostě nádhera.

Moc děkuju VERO!

Danča

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení