Roman, 41 let / proměna za 9 týdnů

Ahoj, jmenuju se Roman, je mi 41 let a nikdy jsem nedržel žádné diety. Když jsem potřeboval něco shodit, tak jsem začal běhat, nebo chodit do posilovny a za pár měsíců jsem kolem 5 kilo shodil. Letos po Vánocích se má váha ale vyšplhala na 102 kg, což je při 175 cm už opravdu hodně. Celý den jsem za volantem a jediný pohyb mám při vykládání zboží. Na sport po práci mi nezbývá čas, protože jako živnostník se musím opravdu otáčet.

Z facebooku jsem se dozvěděl o VERO, líbilo se mi, že se jedná o malou firmu, protože takové si většinou zakládají na kvalitě a mívají lepší přístup k zákazníkům. A to se mi také potvrdilo. Jídla mají opravdu vynikající, což mi potvrdila i moje žena, která má s různými keto dietami zkušenosti. Líbilo se mi, že poradci byli vždycky k dispozici a poradili mi s dietou, i když jsem byl na horách a chtěl jsem to zkombinovat s normálním jídlem.

Díky změně jídelníčku od VERO jsem po 9-ti týdnech zhubnul tolik, že mě ani moji známí nepoznávali, a to vše naprosto bez sportu a v klidu. Je to na mě hodně vidět, hlavně na břiše, ale vyrýsovaly se mi i svaly na rukách a stehnech. V autě se mi hodila snadná příprava nápojů, doma jsem si dělal omelety, párečky nebo hamburgery. Měl jsem pár oblíbených jídel, takže jsem byl rád, že jsem si je mohl vyměnit za ty, které mě úplně neoslovily. Ne, že by mi nechutnaly, ale jsem spíš masožrout, než na sladké.

Prostě za mě super zkušenost, můžu jen doporučit. Jsou to skvělí lidé s profi přístupem.

Roman před VERO Keto dietouRoman po VERO Keto dietou

Roman před VERO Keto dietouRoman po VERO Keto dietou