Pavel, 42 let / proměna za 12 týdnů

Chcete zhubnout jako Pavel? Vyzkoušejte náš

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Již od malička byl u mě na prvním místě sport, kam až sahá moje pamět, tam jsem běhal s míčem. Moje láska k fotbalu mě postupem času dovedla až k tomu, že jsem ho začal trénovat malé děti. Při trénování toho už tolik nenaběhám, naopak v autě a v kanceláři prosedím většinu dne. To se začalo pomalu, ale jistě projevovat na mé postavě. Ve chvíli, kdy jsem překročil stovku a ručička váhy se zastavila ještě kus nad ní jsem si řekl, že je potřeba s tím něco dělat.

Pavel předPavel po

V tu dobu jsem se přes kolegu z práce dostal k dietnímu programu VERO. Já jsem byl od začátku z této diety nadšený, protože jsem viděl výsledky na kolegovi, zato moje rodina a okolí mi nevěřili, že to vydržím. Já jsem to nejen „vydržel“ ale ještě k tomu jsem si to docela užil. Přiznávám, že začátek a konec programu byl náročný, ale vše je jen o vůli a motivaci – obojí jsem měl. K úspěchu mi určitě pomohla i chuť a veliký výběr jídel VERO. Nedovedu si totiž představit, že bych žil 12 týdnů třeba o 5-ti druzích jídlech.

Výsledkem je radikální změna stravovacích návyků, a to nejen mých, ale i celé rodiny. Mám totiž to štěstí, že mě rodina podržela a do změny ve stravování se se mnou pustila manželka i obě dcery. Nyní již víme, že nejlepší přílohou je zelenina z naší zahrádky. Zásadní změnu jsme také udělali v pití, již žádná slazená voda, protože nejlepší na světě je voda z kohoutku :-) V našem jídelníčku jsme také vyměnili vepřové za kuřecí, krůtí a hovězí maso. Dokonce se mi povedlo ze své mysli vytlačit závislost na pečivu, které si nyní dám zcela výjimečně.

Podívejte se na mé fotky, takto jsem se změnil díky změně stravovacích návyků a dietnímu plánu VERO 12.