Jak v karanténě nepřibrat | VERO diet

Budeme znovu v karanténě? Tentokrát bez kil navíc!

Tak to vypadá, že nás opět čeká celorepubliková karanténa, i když by měla být mírnější než ta jarní. Omezené restaurace, kavárny, ani setkání s blízkými přáteli či rodinou. Na jaře nás přesvědčovali, jak jsme na tom špatně, to ale nikdo netušil, jaká čísla nás čekají teď, na podzim. Nedá se s tím nic dělat, znovu zabojujeme a snad se brzy vrátíme k normálu.

Vzpomínáte si na jarní karanténu? Vzpomeňte si, kolik kilo jste díky ní přibrali... Já rovná dvě kila a Aleš ještě o trochu více :-) Už jsem se jich zbavila, ale představa dalších večerů se sklenkou vína v ruce a brambůrkami na stole, kdy na cvičení nebyla žádná nálada, mě děsí. Ale tentokrát na to půjdeme jinak a já jsem si dala za cíl zpevnit své tělo. Aleš zase shodit 3-4 kg z jarní karantény. Půjdete do toho s námi? Jaký je váš cíl?

Jak nepřibrat v karanténě?

Také chcete celou tuto situaci využít, pár kilo shodit a zachovat si čistou hlavu? Myslete pozitovně a berte to tak, že všechno zlé je k něčemu dobré - na nějakou dobu tu totiž nebudou třeba tato pokušení:

  • Posezení s kamarádkami u kávy a dortíku
  • Popcorn a cola v kině
  • Večerní setkání s přáteli v restauraci u piva či vína

Výhodou také je, že máte-li homeoffice, tak kolegové nebudou mít o vašem hubnutí ani tušení a nemusíte tedy nikomu nic vysvětlovat.

A co získáme:

  • Klid na hubnutí
  • Více času na sebe – můžeme začít s domácím cvičením, relaxací
  • Delší spánek

A protože chceme, abyste se přidali k naší výzvě a večery doma netrávili pouze u televize nebo počítače, prodloužili jsme slevu 10% na kompletní dietní plány nebo jejich 1. fáze!

Jak nepřibrat v karanténě?

Nevíte, jak začít a získat slevu 10%, je to jednoduché:

1. Navštivte VERO kalkulačku, kam zadáte, kolik chcete zhubnout

VERO kalkulačka

2. Vyberte si, jestli chcete koupit pouze 1. fázi, nebo rovnou kompletní dietní plán

3. V košíku zadejte slevový kód: 

HUBNU-S-ASTERKOU

Potřebujete podporu a motivaci? Přihlaste se do naší FB poradny a sledujte úspěchy ostatních, jejich rady, tipy i recepty na VERO jídla.

Tak co, dáme to?

Přeji všem hlavně zdraví a duševní pohodu. Jsme v tom společně a zase to zvládneme!

Alena

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení