Marie, 72 let / proměna za 9 týdnů

Krásné pondělí všem,

dnes bych se s vámi ráda podělila o příběh paní Marie, která s námi ve svých 72 letech zhubla o 2 konfekční velikosti! Nikdy není pozdě začít s redukcí hmotnosti, uleví se nejen vašim kloubům, ale zlepšíte tak svůj celkový zdravotní stav.

Hubnutí s VERO dietou je snadné, rychlé, a hlavně chutné! Zhubněte bez jo-jo efektu! Chcete o VERO dietě zjistit více informací? Podívejte se na www.vero.cz/o-diete/ nebo si spočítejte svůj:

dietní plán na míru

Hezký začátek týdne,

Alena

 

Příběh paní Marie:

O VERO dietě jsem se dozvěděla od mé dcery, která shodila s pomocí upraveného jídelníčku od VERO diety o 2 konfekční velikosti.

Je mi 72 let a potřebovala jsem shodit aspoň 10-12 kg, abych mohla podstoupit pro mne důležitou operaci. Nakonec jsem shodila ještě víc a váhu si pořad držím i když jsem po dietě víc než půl roku. Jídla jsou chutná. VERO dietu doporučuji i dalším lidem ze svého okolí a několik z nich právě dietu podstupuje. Kdybych měla říct, co mi VERO dieta kromě zhubnutí dala, tak určitě mě naučila jíst pravidelně. S VERO jsem moc spokojena.

Marie zhubla s proteinovou VERO dietou - foto PŘED   Marie zhubla s proteinovou VERO dietou - foto PO
Marie před VERO dietou   Marie po VERO dietě

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení