Jak se ráno naladit do pohody

Věděli jste, že VERO cappuccino je jeden z našich TOP 5 produktů? Ochutnejte ho i vy, objednejte si

ZKUŠEBNÍ BALÍČEK

Dneska budu při psaní trochu sentimentální. Přemýšlela jsem, co mi při dietě s VERO asi nejvíc vyhovovalo. A byla to rána. Umíchat si cappuccino nebo horkou čokoládu, pomalu si ji ohřát a vychutnat si tu krémovou chuť, než se všichni vzbudí. Bylo to mých pět minut pro sebe. (Vlastně spíš tak tři, protože děti vždycky vycítí, že si užívám chvilku klidu a chtějí ji trávit se mnou). A potom začal klasický ranní kolotoč, o tom se ale rozepisovat nebudu, to si každý umí představit.

VERO Cappuccino

Skvělý na těchto teplých nápojích je fakt, že jsem hned ráno během 5-ti minut získala 18g bílkovin, což je důležité pro nastartování metabolismu a později pro udržení spalování. Při proteinových dietách a ve stavu ketózy je velmi důležité pravidelně tělu dodávat správné množství bílkovin, abyste zůstali v ketóze, udrželi si svaly a tělo účinně spalovalo tuky. Ideální je, pokud je vaše první a poslední jídlo dne velmi bohaté na bílkoviny.

VERO Cappuccino

Ani po skončení diety na tyto teplé nápoje nedám dopustit. Když ráno nestíhám, vypiju si nápoj v klidu v autě, nebo když nemám fantazii a čas na odpolední svačinu, tak si v práci vytáhnu sáček z šuplíku a mám po starostech. Vím, že jsem tělu dodala bílkoviny, osladila jsem si život, ale zároveň nesáhla po kalorické bombě v podobě sušenek, nebo čokolády. Miluju čokoládu.

Milujete kávu s našlehaným mlékem a rozhodně se jí nechcete vzdát? Ani nemusíte! Jednoduše přidáte šálek espressa do shakeru k Irské čokoládě, Horké čokoládě,  Amarettu nebo Cappuccinu, pořádně vymícháte a užijete si svou krémovou chvilku. Káva vás nastartuje a zároveň doplníte potřebné bílkoviny. Nemusíte řešit odměřování dávky z plechovky, prostě si připravíte sáček s vybraným nápojem do kabelky a můžete vyrazit do kavárny.

Zhubnout s VERO dietou je velmi snadné. Když máte chuť se vyřádit v kuchyni, něco si uvařit a upéct, máte z čeho vybírat. Buď se inspirujete našimi recepty, nebo vytváříte své vlastní, které inspirují ostatní. Když nestíháte, vezmete shaker a sáček a jste pryč. Není na tom nic těžkého, ani náročného. Stačí se odhodlat a jít do toho. Sama pro sebe a svůj lepší pocit.

A nezapomeňte, s námi na to nebudete nikdy sami. Máte-li otázky, napište mi na alena@vero.cz, jsem tu pro vás.

Mějte se fajn a nezapomeňte, hubnutí nás baví!

Vaše Alena

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení